7-latek utopił się w zbiorniku retencyjnym w Lake in the Hills

W zbiorniku retencyjnym w Lake in the Hills w Illinois utopił się 7-letni chłopiec. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jego ciało wyłowiono w środę wieczorem. Departament policji w Lake in the Hills otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka w rejonie ulicy Steeplechase Way tuż przed 6 wieczorem. Podczas poszukiwań jeden z …

Źródło: 7-latek utopił się w zbiorniku retencyjnym w Lake in the Hills


Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej ↓