Aresztowano zabójcę rowerzysty w Grant Park. To 18-latek

Nastolatek został oskarżony o zastrzelenie rowerzysty w chicagowskim Grant Park. Jak podała chicagowska policja, 18-letni Eliel Argudo-Tenorio usłyszał zarzut morderstwa pierwszego stopnia po tym, jak we wtorek wieczorem został aresztowany w swoim domu w Oak Park. Z ustaleń policji wynika, że we wtorek 15 minut po północy 27-letni mężczyzna jechał rowerem po chodniku przy …

Źródło: Aresztowano zabójcę rowerzysty w Grant Park. To 18-latek


Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej ↓