Azjatyckie zakupy droższe? Cło za każdą drobnostkę po 1 lipca!

Słyszeliście?! :exploding_head: Od 1 lipca koniec z tanimi zakupami na Temu/AliExpress bez cła! Płacić trzeba będzie 3 euro za… każdy typ produktu! :face_with_steam_from_nose: To nie żart – za przesyłkę z kilkoma drobiazgami zapłacimy o wiele więcej, niż myślimy! :collision:

Czy ten nowy unijny przepis to tylko walka z ‘chińszczyzną’, czy może faktycznie uderzy mocno w portfele Polaków, także tych kupujących dla bliskich w kraju?

:speech_balloon: Podziel się swoją opinią! Czy czujesz, że to uderzy w Ciebie lub Twoich bliskich w Polsce? :backhand_index_pointing_down:

Źródło: wiadomosci.com


Podziel się opinią w komentarzach poniżej ↓