Słyszeliście?!
Od 1 lipca koniec z tanimi zakupami na Temu/AliExpress bez cła! Płacić trzeba będzie 3 euro za… każdy typ produktu!
To nie żart – za przesyłkę z kilkoma drobiazgami zapłacimy o wiele więcej, niż myślimy! ![]()
Czy ten nowy unijny przepis to tylko walka z ‘chińszczyzną’, czy może faktycznie uderzy mocno w portfele Polaków, także tych kupujących dla bliskich w kraju?
Podziel się swoją opinią! Czy czujesz, że to uderzy w Ciebie lub Twoich bliskich w Polsce? ![]()
Źródło: wiadomosci.com
Podziel się opinią w komentarzach poniżej ↓
