Illinois Tollway chce podnieść opłaty

Zarząd Illinois Tollway rozważa pierwszą od 2012 roku podwyżkę opłat za przejazd samochodami osobowymi w ramach nowego 15-letniego planu inwestycyjnego. Jego wartość to 26,5 mld dolarów. Celem tego planu jest poprawa stanu autostrad i dróg oraz zmniejszenie natężenia ruchu w północnej części Illinois. Zgodnie z propozycją użytkownicy systemu I-PASS poruszający się samochodami osobowymi od …

Źródło: Illinois Tollway chce podnieść opłaty


Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej ↓